EFES NET .......

 
EFES NET
Şirket Profili
Kronoloji
Organizasyon
Neden Efes Net
Basında Efes Net
İnsan Kaynakları
ALTYAPI
SES ÇÖZÜMLERİ
KURUMSAL ÇÖZÜMLER
WEB-DOMAIN-HOSTING HİZMETLERİ
BİREYSEL HİZMETLER
DESTEK
REFERANSLAR
SERVİS SEVİYESİ GARANTİLERİ
İŞ ORTAKLARIMIZ
İLETİŞİM


Sabancı Telekom’dan Otellere Özel Uzak Mesafe Telefon Hizmetleri Bigalo Konuşan Şirket VIA Otel Çözümü...

VIA Otel Çözümü nedir?

VoIP teknolojisi kullanılarak otellerinizin santral ile PSTN çıkışı arasına koyulan bir tarife sistemi cihazı ile Sabancı Telekom üzerinden daha ekonomik telefon hizmetleri verilmesidir. Bu hizmet mevcut fatura altyapınızı değiştirilmeden sunulmaktadır.

Mevcut fatura sisteminiz, yapılan telefon görüşmelerini, analog hatlarında Turk Telekom’un gönderdiği 12 kHz’lik kontör bilgisine veya PRI hatlarında ISDN Q.931 AOC (Advice of Charge) kontör bilgisine göre ücretlendirmektedir. Sabancı Telekom, bu altyapıyı değiştirmeden tarife sistemi cihazı ile entegre bir sistem kurmaktadır.

Bigalo Konuşan Şirket VIA Otel Çözüm Mimarisi

Bigalo Konuşan Şirket VIA Otel Çözümü hizmeti kapsamında, otellere kurulan Ses Terminal Cihazı ile Otel PBX’i arasına yerleştirilen tarife sistemi cihazı ile talep edilen tarife bilgisi PBX’e doğru gönderilir. Tarife Sistemi, Sabancı Telekom’dan giden çağrıda "Çağrı Başlangıcı" bilgisini, Analog yapılarda ve PRI yapılarda farklı şekilde alır.

 • Analog Yapı: Ses Terminal Cihazı çağrı kurulduğu anda, tarife sistemine ilgili hattan bir DTMF tonu gönderir. Bu ton ile çağrı başlangıcı iletilmiş olur.
 • PRI’lı Yapı: PRI’da D kanalından başlandı bilgisi gönderildiği için ek bilgiye gerek kalmaz.

Bigalo Konuşan Şirket VIA Otel Çözümü Avantajları?

 • Azalan görüşme maliyetleri
 • Otelde konaklayan misafirlerinize uygun fiyatlarda kaliteli telefon hizmeti
 • Web Tabanlı Raporlama Sistemi
 • Alternatif Tarife Sistemi Yapısı
 • Güvenilir, kaliteli haberleşme
 • 7 gün 24 saat hizmet veren çağrı merkezi 444 00 77

 

SOLO Otel Çözümü nedir?

Otellerinizin santrali ile PSTN çıkışı arasına koyulan otel çözümü adaptörü ile Sabancı Telekom üzerinden daha ekonomik telefon hizmetleri verilmesidir. Bu hizmet mevcut fatura altyapınız değiştirilmeden sunulmaktadır.

Mevcut fatura sisteminiz, yapılan telefon görüşmelerini, analog hatlarında Turk Telekom'un gönderdiği 12 kHz'lik kontör bilgisine veya PRI hatlarında ISDN Q.931 AOC (Advice of Charge) kontör bilgisine göre ücretlendirmektedir. Sabancı Telekom, bu altyapıyı değiştirmeden otel çözümü adaptörü ile entegre bir sistem kurmaktadır.

 

Konuşan Şirket SOLO Otel Çözüm Mimarisi

 

Konuşan Şirket SOLO hizmet kapsamında, otel çözümü adaptörü,otellerin mevcut PBX'i önüne kurulur. Aranan telefon numarası cevap verdiğinde Sabancı Telekom Media Gateway 250 ms.lik DTMF C göndermektedir, DTMF C faturalandırmaya başla komutudur.Otel Çözümü Adaptörü, bu başla komutunu Analog ve PRI yapılarda farklı şekilde alır.

ANALOG Yapı: Çağrı kurulduğu anda otel çözüm adaptörü üzerindeki tarife bilgisine göre belli zaman aralıkları ile PBX'e doğru 12kHz'lik tarife bilgileri göndermektedir.

PRI'lı Yapı: PRI'lı yapılarda otel çözümü adaptörü ISDN Diallerlardır. Çağrı başlama komutunu algılayan ISDN Dialler, PBX'e doğru AOC bilgilerini gönderir.

 

Konuşan Şirket SOLO Otel Çözümü Avantajları

 • Azalan görüşme maliyetleri
 • Otelde konaklayan misafirlerinize uygun fiyatlarda kaliteli telefon hizmeti
 • Web Tabanlı Raporlama Sistemi
 • Güvenilir,kaliteli haberleşme
 • 7 gün 24 saat hizmet veren çağrı merkezi 444 00 77

 

 


 

   
 
Cheap Ted Baker Dresses Cheap Nike Air Max 90 Australia Burberry Scarf Sale Cheap juicy couture tracksuit uk Pandora Boxing Day Sales Michael Kors Boxing Day Sales Michael Kors Boxing Day Sales UGG Boots Boxing Day Sales Woolrich Sale Outlet goedkope uggs schoenen kopen Goedkope Nike Air Max Schoenen Converse All Stars sale Goedkope nike voetbalschoenen kopen Goedkope adidas voetbalschoenen kopen goedkope timberlands outlet NBA Store France Soldes Salomon asics australia online Cheap Oakley Sunglasses Outlet buy cheap ray ban sunglasses cheap ray ban sunglasses cheap ray bans oakley sunglasses outlet cheap oakley sunglasses clearance cheap asics running shoes cheap nike air max Nike Air Max Trainers Sale Online cheap ray bans uk cheap ray bans uk Maillot de Foot Pas Cher Soldes Chaussure Salomon Pas Cher soldes timberland pas cher Maillot NBA pas cher